Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

 • polski
 • english
 • nederlands
 • français
 • español
 • italiano
 • polski
 • deutsch
 • svenska
 • 中文
 • 中文

Zbieraj z zyskiem i z... REMONDIS

Jak grudzień - to prezenty. Czemu zatem nie skorzystać z możliwości, jaką daje REMONDIS Electrorecycling w ramach programu lojalnościowego? Wystarczy zbierać punkty i wymieniać je na prezenty. To takie proste! A do tego dostępne przez cały rok.

REMONDIS Electrorecycling zaprasza do uczestnictwa programie "Zbieraj z zyskiem i z… REMONDIS". Program jest pierwszym i unikalnym na polskim rynku tego typu działaniem w branży elektrorecyclingowej i działa od 2012 roku. Mogą do niego przystąpić wszyscy zbierający zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, współpracujący z REMONDIS Electrorecycling, w tym również spółki REMONDIS w Polsce.

- Program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów i kontrahentów. W jego ramach zebraliśmy do tej pory ponad 76 tysięcy ton elektroodpadów – mówi Tomasz Sołtys - członek zarządu REMONDIS Electrorecycling.

Zasady w programie są bardzo proste. Przystąpienie do niego możliwe jest poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Za każdą tonę zużytego sprzętu dostarczonego do zakładu w Błoniu lub w Łodzi, naliczane są na indywidualnym koncie uczestnika punkty. Jedna tona dostarczonego sprzętu oznacza jeden punkt w programie. Uczestnik w dowolnym momencie możne wymieniać zgromadzone w punkty na wyjątkowe nagrody dostępne w specjalnie przygotowanym katalogu.

Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nagrody są różnorodne i aktualizowane na bieżąco w zależności od trendów na rynku. To choćby sprzęt AGD domowego użytku, np.: czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa czy ekspres do kawy lub robot sprzątający, sprzęt RTV: projektor lub telewizor, sprzęty IT w postaci: tabletów, laptopów a także sprzęt audio np.: głośniki czy kino domowe. A jeśli ktoś uwielbia majsterkować lub spędzać czas w ogrodzie to w katalogu znajdzie także sprzęt do pielęgnacji ogrodu lub wiertarkę.

Z uwagi na to, że REMONDIS Electrorecyling działa w duchu CSR czyli społecznej odpowiedzialności biznesu, w ramach programu uczestnicy mogą przekazać swoje punkty na działania charytatywne, w tym: wsparcie finansowe fundacji dla dzieci z chorobami onkologicznymi "Krwinka" lub schroniska dla bezdomnych zwierząt w Korabiewicach.

A jeśli ktoś planuje super wakacje, po zebraniu określonej trzycyfrowej liczby punktów może je wymienić na zestaw walizek lub vouchery na zagraniczną wycieczkę w tropiki.

Aby przystąpić do programu należy wejść na stronę www.zbierajzremondis.pl, zaakceptować regulamin i zarejestrować się wypełniając formularz.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS