Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Nasza paleta usług jest bardzo szeroka.
Chętnie pomożemy także Państwu

Recykling, usługi i gospodarka wodna – to nasze obszary biznesowe. Za tymi trzema słowami kryje się tak wiele różnych usług, że nie można przedstawić ich wszystkich na raz. Wynika to z faktu, że dla naszych klientów realizujemy zawsze najlepsze rozwiązania, które często są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Gdyby chcieli Państwo sprawdzić czym się zajmujemy, tu znajduje się zakres naszych usług dla klientów komunalnych i mieszkańców, a także: przemysłu, handlu i rzemiosła.

Usługi dla gmin

Jesteśmy jednym z głównych partnerów samorządów lokalnych. Troszczymy się o przyjazny dla środowiska i zrównoważony recykling oraz odbiór odpadów. Surowce wtórne, jak makulatura, szkło, odpady opakowaniowe i metale są objęte naszą działalnością tak samo, jak odpady komunalne i wielkogabarytowe. Aby każda frakcja trafiła tam, gdzie powinna, oferujemy usługi w zakresie całego łańcucha procesowego – od podstawienia pojemnika do zbiórki – poprzez odbiór i transport – aż do przetworzenia.

Usługi dla gmin

Usługi publiczne (Public Service)

Najwyższa jakość usług wymaga know-how i nowoczesnego wyposażenia. Jest czasochłonna, wymaga wysiłku i zaangażowania. Dotyczy to szczególnie usług komunalnych, gdzie trzeba oczyszczać czy odśnieżać ulice i dbać o zieleń. Aby odciążyć Państwa od wykonywania tych prac, oferujemy usługi publiczne, które ułatwią życie samorządom i ludności.

Usługi publiczne (Public Service)

Odpady budowlane

Bez względu na to, czy jest to duże przedsięwzięcie czy mały prywatny remont: odpady budowlane powstają codziennie w dużych ilościach. Dobrze się składa, że wiele z tych odpadów możemy przetworzyć. Aby je zgromadzić, potrzebny jest odpowiedni kontener. REMONDIS Polska posiada kontenery na odpady budowlane, które możecie Państwo zamówić, wraz z transportem i odbiorem.

Odpady budowlane

Usługi dla firm i przemysłu

Recykling i odbiór odpadów z przemysłu lub firm to obszar, na którym znamy się najlepiej. Korzystając z naszych usług – od zbiórki i transportu do przetwarzania i usuwania odpadów – odnosicie Państwo korzyści z rozwiązań, które obejmują odpady i surowce wtórne, każdego rodzaju i w każdej ilości. Do tego należą szeroko zakrojone usługi, na przykład w zakresie doradztwa lub opracowania dla Państwa koncepcji gospodarowania odpadami.

Usługi dla firm i przemysłu

Zarządzanie sieciami

Im więcej jednostek ma dane przedsiębiorstwo, tym obszerniejszy jest katalog zadań związanych z recyklingiem i odbiorem odpadów. Zachęcamy do powierzenia tego obszaru w Państwa przedsiębiorstwach naszym specjalistom. Taka alternatywa będzie wydajna ekonomicznie i pozwoli na scentralizowanie usług dla wszystkich Państwa jednostek. W praktyce da to od razu podwójne korzyści: dla Państwa i dla środowiska.

Usługi dla firm i przemysłu

Logistyka zakładowa

Podczas każdej produkcji powstają surowce wtórne i inne odpady. Zanim te frakcje opuszczą teren przedsiębiorstwa, muszą przejść kilka etapów: są gromadzone w miejscu powstania, dostarczane do centralnych punktów zbiorczych i tam łączone w większe partie. To wszystko są zadania, które nie mają nic wspólnego z podstawowym podmiotem działania zakładu produkcyjnego i można z powodzeniem powierzyć je nam.

Logistyka zakładowa

Odbiór odpadów niebezpiecznych

Podczas odbioru odpadów niebezpiecznych trzeba postępować ze szczególną ostrożnością. Zaczyna się to już na etapie gromadzenia tych odpadów w specjalnych pojemnikach, poprzez transport pojazdami specjalistycznymi, a kończy na bezpiecznej utylizacji. Oferując szeroką gamę usług wspieramy Państwa także w tym obszarze i dbamy o to, by były one wykonywane w zgodzie z przepisami prawa i wymogami ochrony środowiska

Odbiór odpadów niebezpiecznych

Elektrorecykling

Eksperci we wszystkich sprawach, związanych z elektrorecyklingiem. To wyzwanie, które ma dla REMONDIS wiele aspektów. Nasze usługi można podsumować następująco: odbieramy wszystko, co wiąże się ze zbiórką odpadów, dbamy o dokumentację, realizujemy systemy zbiórki oraz świadczymy usługi recyklingowe, często wyraźnie przekraczając wymagane do osiągnięcia poziomy.

Elektrorecykling

Odpady medyczne

Od przeterminowanych leków do leków cytostatycznych - przejmujemy odpady medyczne każdego rodzaju. Nasze usługi są tak opracowane, że w aspekcie fachowym, ale także w kwestiach organizacyjnych, odpowiadają dokładnie indywidualnym potrzebom klientów. Nie ma różnicy, czy obsługujemy prywatne gabinety lekarskie, kliniki czy inne instytucje ochrony zdrowia.

Odpady medyczne

Gospodarka wodno-ściekowa

W gospodarce wodno-ściekowej specjalizujemy się we wszystkich usługach związanych z zaopatrzeniem w wodę i odbiorem ścieków. Zajmują się tym między innymi instalacje uzdatniania wody pitnej i oczyszczalnie ścieków. W ramach gospodarki wodno-ściekowej świadczymy także usługi związane z budową i zarządzaniem lub konserwacją sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Jest to kompletny pakiet usług, z którego mogą skorzystać nie tylko gminy i związki międzygminne, ale także przemysł.

Gospodarka wodno-ściekowa

Usługi dla przemysłu

Jako doświadczone przedsiębiorstwo świadczące usługi dla przemysłu, wspieramy klientów przemysłowych, opracowując dla nich indywidualne rozwiązania techniczne. Realizujemy ambitne usługi specjalistyczne. Spektrum usług obejmuje: czyszczenie urządzeń przemysłowych i budowę rusztowań, aż po usługi w zakresie konserwacji i techniki obróbki powierzchniowej. Nasze silne strony: doświadczenie zdobyte przy realizacji dużych projektów każdego rodzaju - w rafineriach, zakładach chemicznych lub elektrowniach.

Usługi dla przemysłu

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS