Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Znamy się na wielu branżach.
Rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami dla przemysłu i rzemiosła

Gospodarka odpadami w przemyśle i rzemiośle jest jedną z naszych najważniejszych umiejętności zawodowych. Jako sprawdzony partner, oferujemy Państwu w tym zakresie szeroką paletę usług i ugruntowane doświadczenie, którego nabieramy z roku na rok. Od dawna nie zajmujemy się już tylko recyklingiem i gospodarką odpadami, lecz także różnymi branżami naszych klientów. W praktyce oznacza to, że znamy ramowe warunki typowe dla Państwa branży i realizujemy dokładnie dopasowane rozwiązania.

Spółki i oddziały REMONDIS znajdują się we wszystkich częściach kraju, także w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania i pobytu.

Usługi bez limitu

Nasze usługi są tak różnorodne, jak przedsiębiorstwa, dla których pracujemy. Często wykraczają daleko poza typowe procesy recyklingu i gospodarkę odpadami. Wspieramy Państwa przy optymalizacji zakładowej gospodarki odpadami lub w ramach outsourcingu przejmujemy zadania, których chcecie się Państwo pozbyć. Co można zrobić w tym zakresie? Więcej niż Państwo myślicie. Na przykład Zarządzanie sieciami, kompleksowe usługi, które świadczymy centralnie we wszystkich jednostkach Państwa sieci, albo logistyka zakładowa, usługi, w ramach których REMONDIS zarządza zakładowymi strumieniami odpadów w Państwa imieniu.

Pojemnik i pojazdy.
Różnorodne wyposażenie

Nasze usługi są podwójnie przekonujące – w aspektach ekologicznych i ekonomicznych. Podstawą obu, są nasze inteligentne systemy zbiórki, dzięki którym jesteśmy w stanie na miejscu zagospodarować surowce wtórne i odpady. Udostępniamy pojemniki które są perfekcyjnie dopasowane do rodzaju, składu i ilości powstających u Państwa odpadów. Do ich odbioru służy cała flota pojazdów, które działają bez zarzutu. Jeżeli potrzebne są pojazdy specjalistyczne, przyjadą do Państwa pod wskazany adres.


REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS