Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Recykling, usługi i gospodarka wodna.
Nasze trzy obszary dla wzmocnienia zrównoważonego rozwoju

REMONDIS Polska dysponuje ponad 50 zakładami i oddziałami w całym kraju. Jest największym krajowym przedsiębiorstwem w zakresie recyklingu, usług i gospodarki wodnej. Oferuje szerokie spektrum usług dla gmin i mieszkańców, ale także dla przemysłu, rzemiosła i handlu. W centrum naszych rozwiązań dotyczących surowców wtórnych i materiałów odpadowych jest recykling. Zawsze, kiedy to tylko możliwe, przetwarzamy posortowane frakcje, aby przywrócić je do ponownego obiegu materiałowego. Świadczymy usługi publiczne (public services), dla przemysłu, które umożliwiają postępowanie z zasobami naturalnymi w myśl idei zrównoważonego rozwoju. W zakresie zarządzania gospodarką wodną świadczymy usługi w formie „all in one” – od zaopatrzenia w wodę do zagospodarowania ścieków.

Część silnej grupy

REMONDIS Polska jest częścią grupy REMONDIS, największego na świecie przedsiębiorstwa w zakresie recyklingu, usług i gospodarki wodnej, prowadzącego działalność w ponad 30 krajach Europy, Afryki, Azji i Australii. W Polsce jesteśmy obecni od 1992 r. i codziennie pokazujemy, czym wyróżnia się REMONDIS na tle innych firm z branży - wieloletnim doświadczeniem, ponadprzeciętną wiedzą, kompleksowym doradztwem i profesjonalną realizacją zadań pod każdym względem.

Więcej informacji o grupie REMONDIS znajdziecie Państwo tutaj

Certyfikowana jakość

To, że REMONDIS Polska przykłada najwyższą wagę do jakości, widać we wszystkim, co robimy. Najwyższa jakość jest także oficjalnie udokumentowana. Wśród wielu certyfikatów jakie posiadamy są m.in. ISO 9001:2015 oraz certyfikaty zgodne z europejskim systemem zarządzania jakością EMAS.

Wszystkie certyfikaty znajdziecie Państwo w Biblioteka

Odpowiedzialne postępowanie

Zrównoważony rozwój dla człowieka i środowiska - to nasze przesłanie. Wiemy, że przyszłość zaczyna się dzisiaj. Tylko jeśli już dziś zrobimy wszystko co konieczne i możliwe, doprowadzimy do poprawy warunków życia i zapewnimy jego wysoką jakość dla przyszłych pokoleń.

Więcej informacji o REMONDIS Polska i Zrównoważonym rozwoju

Dzielenie się wiedzą

Szczytne cele można osiągnąć tylko wtedy, gdy wszyscy będą współdziałać. Dlatego chętnie dzielimy się wiedzą, informujemy o możliwościach i pokazujemy w jaki sposób każdy z nas może przyczynić się do sukcesu. Szczególnie pomocne są w tym nasze projekty edukacyjne, dzięki którym pozyskujemy naśladowców od najmłodszych lat.

Więcej informacji o Projektach edukacyjnych

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS