Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Bezpieczeństwo odpadów medycznych

Odpady medyczne to sprawa dla ekspertów. Jako wiodący usługodawca na rynku, rozbudowaliśmy zakres usług, które idealnie odpowiadają szczególnym wymaganiom tej branży. Ilość i rodzaj odpadów lub klasa zagrożenia nie mają dla nas znaczenia – wykonujemy wszystkie zadania od zbiórki, poprzez transport, aż do unieszkodliwienia lub przetworzenia. Wspólnym mianownikiem jest to, że nasze usługi zawsze odznaczają się trzema atutami: bezpieczeństwo prawne, ochrona środowiska i wydajność.

Na podstawie długoletniego doświadczenia i obszernej wiedzy fachowej świadczymy profesjonalne usługi specjalistyczne oraz kompleksowy odbiór odpadów.

Specjalista we wszystkich dziedzinach medycznych

Z naszych usług korzystają klienci różnych dziedzin gospodarki. Gabinety lekarskie i weterynaryjne liczą się dla nas tak samo jak laboratoria, szpitale, domy opieki czy podobne placówki. Jeszcze szersze jest spektrum odpadów, które odbieramy. Od przeterminowanych leków, poprzez odpady zakaźne, aż do zdjęć rentgenowskich i akt pacjentów - zajmujemy się wrażliwymi materiałami każdego rodzaju.

Usługi, które do Państwa pasują

Odpady medyczne gromadzimy w specjalistycznych pojemnikach, w miejscu ich powstawania – gabinecie lekarskim, laboratorium, przychodni. Wszędzie tam gdzie Państwo tego potrzebują. Każdy z naszych pakietów usług jest uszyty na miarę i tak opracowany, żeby oszczędzić Państwu miejsce, czas i pieniądze. Oferujemy elastyczne terminy odbioru, przejrzystą dokumentację wszystkich strumieni materiałowych i osobistych doradców, którzy pomogą Państwu w każdym zakresie.

Konkretnych informacji o odbiorze odpadów medycznych dostarczy Państwu nasze specjalistyczne przedsiębiorstwo REMONDIS Medison

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS