Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Jesteśmy tu od samego początku.
Jako partner w zakresie logistyki zakładowej

Dla nas usługi logistyczne nie zaczynają się w momencie, kiedy nasz pojazd opróżnia pojemniki, lecz o wiele wcześniej. Na przykład - w halach produkcyjnych dużego przedsiębiorstwa przemysłowego. Powstają tu różne frakcje odpadów: od surowców wtórnych, poprzez odpady komunalne, aż do tych niebezpiecznych. My zajmujemy się nimi profesjonalnie i fachowo. Logistyka zakładowa polega na: selektywnym zbieraniu odpadów dokładnie w miejscu ich powstawania, czyli na liniach produkcyjnych, organizacji ich transportu na terenie Państwa firmy i zarządzaniu zakładowymi punktami zbiórki odpadów.

Korzystne dla środowiska i dla Państwa

Usługi Remondis już na początku łańcucha dostaw pozwolą na optymalne zarządzanie odpadami. Takie rozwiązanie poprawi zbiórkę selektywną, co później przełoży się na wzrost możliwości recyklingu i jednocześnie oszczędzi koszty. Dodatkowo można bardziej wydajnie zorganizować Państwa procesy operacyjne i ekonomiczne. Ważne jest także to, że nasza logistyka zakładowa odciąży Państwa od wykonywania zadań, niezwiązanych z funkcjami przedsiębiorstwa. Uwolni moce produkcyjne do wykonywania tego, co naprawdę się liczy – Państwa podstawowej działalności.

Usługi, które oferują jeszcze więcej

Chcielibyście Państwo całkowicie skoncentrować się na swojej działalności operacyjnej? Możemy przejąć jeszcze więcej zadań, niezwiązanych z Państwa działalnością podstawową, zajmując się logistyką zakładową we wszystkich jednostkach Państwa sieci. Do tego pakietu usług należą różne zadania, które także możemy rzetelnie i ekonomiczne wykonać w Państwa imieniu przykładowo realizując „Akcję Zima”, podczas której bez względu na pogodę dbamy o bezpieczeństwo na terenie zakładu.  Możemy zająć się także utrzymaniem zieleni. Gwarantujemy, że zawsze będziecie Państwo wywierać jak najlepsze wrażenie na klientach, gościach i sąsiadach.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS