Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Bezpiecznie na drodze.
Dzięki naszym usługom publicznym

Świadczymy rozmaite usługi dla gmin oraz ich mieszkańców. Ważnym punktem jest oczyszczanie ulic oraz ich utrzymanie w czasie zimy, podczas tzw. „Akcji Zima”. Przez cały rok, dzięki tym usługom, REMONDIS Polska dba o pozytywny wizerunek miast i niezbędne bezpieczeństwo. W lecie oczyszczamy nie tylko ulice, place i chodniki, lecz także ścieżki rowerowe. W zimie zwracamy uwagę na to, aby przestrzeń publiczna była wolna od śniegu i lodu. Opróżniamy kosze uliczne niezależnie od pory roku.

Parki i tereny zielone ożywiają obraz miasta – jeżeli są zadbane. REMONDIS Polska zajmuje się utrzymaniem publicznych terenów zielonych dla dobra samorządów, mieszkańców i turystów.

Usługi specjalne. Jeżeli trzeba zrobić coś więcej

Oprócz sprzątania ulic, „Akcji Zima” i utrzymania terenów zielonych wspieramy gminy i mieszkańców także w wielu innych obszarach. Dlatego sprzedajemy środki ograniczające śliskość nawierzchni: piasek lub mieszankę soli i piasku. Podstawiamy odpowiednie pojemniki na te środki – oferta, z której odnoszą korzyści firmy, instytucje, urzędy oraz spółdzielnie mieszkaniowe, ale także wspólnoty mieszkaniowe i posesje prywatne.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS