Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Tak to się odbywa.
Nasze usługi w służbie przemysłu

Jako kompetentny partner dla przemysłu, oferujemy obszerną gamę podstawowych usług,  często specyficznych dla danej branży. Ich wspólną cechą jest to, że przyczyniają się do zagwarantowania maksymalnej wydajności i optymalnej dyspozycyjności urządzeń przemysłowych. Oprócz znajomości branży i odpowiedzialności za jakość, charakteryzują nas wzorowe standardy bezpieczeństwa.

Przy budowie, konserwacji i utrzymaniu w ruchu urządzeń przemysłowych możecie Państwo na nas liczyć w całym kraju.

Czyszczenie urządzeń przemysłowych

Nasze usługi czyszczenia urządzeń przemysłowych obejmują kompleksowe procesy, które wielokrotnie rozwinęliśmy do poziomu wysoko wyspecjalizowanych i zautomatyzowanych usług. Nie ma znaczenia, czy są to wymienniki ciepła, chłodnice powietrza, zbiorniki, reaktory, rurociągi i aparaty, pojemniki lub kolumny wielkiego przemysłu: jako doświadczony usługodawca przemysłowy, kompleksowo zrealizujemy dla Państwa wszystkie zadania związane z czyszczeniem

więcej

Budowa rusztowań

Od wymagających rusztowań przemysłowych do kompleksowych konstrukcji specjalnych. Już ponad 20 lat oferujemy w Polsce sprawdzone rozwiązania w zakresie budowy rusztowań. Do naszych klientów należą przedsiębiorstwa wszystkich branż, w tym przemysł energetyczny, chemiczny i stoczniowy. Oprócz rusztowań przemysłowych stawiamy klasyczne rusztowania fasadowe, szczególnie w ramach dużych projektów.

Konserwacja

Nasi specjaliści od konserwacji zaliczają się do wiodących usługodawców technicznych i pomogą Państwu w projektach każdej wielkości. Spektrum usług obejmuje wszystko - od przejęcia pojedynczych zadań, przez kompleksowe usługi w zakresie zdefiniowanych urządzeń, aż do obszernych pakietów usług, jak zarządzanie daną lokalizacją lub turnaround-management.

Technika obróbki powierzchniowej

Jesteśmy Państwa partnerem także w dziedzinie przemysłowych rozwiązań z zakresu ochrony przed korozją, wymagających pokrywania powierzchni lub profesjonalnych robót betonowych. W celu optymalnej ochrony Państwa urządzeń, zespołów lub konstrukcji stalowych, stosujemy wysoko wyspecjalizowane systemy ochrony przed korozją, ale także szeroki wachlarz rozwiązań specjalnych.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS