Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce

Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Tenis na najwyższym poziomie w Szczecinie

W stolicy województwa zachodniopomorskiego zakończyła się 29. edycja turnieju tenisowego Pekao Szczecin Open, którego partnerem technicznym był REMONDIS Szczecin. Spółka zapewniła podstawienie kontenerów i odbiór odpadów z kortów przy al. Wojska Polskiego.

Pekao Szczecin Open to męski turniej, rozgrywany co roku we wrześniu, należący do cyklu ATP Challenger Tour. Turniej jest organizowany od 1993, najpierw jako cykl satelitarny z pulą nagród 25 000 dolarów, a od 1996 jako challenger. W turnieju głównym rywalizuje 32 graczy, w tym czwórka z "dzikimi kartami", a kolejnych 32 tenisistów walczy w eliminacjach o 4 miejsca w turnieju głównym. W turnieju deblowym gra 16 par. Turniej został uznany w latach 2002, 2016 i 2019 za najlepszy challenger na świecie.

Tegoroczny turniej przyniósł wiele emocji. Nowym mistrzem Pekao Szczecin Open został Francuz Corentin Moutet, który po trwającym ponad dwie i pół godziny finale wygrał 6:2, 6:7(5), 6:4 z Dennisem Novakiem z Austrii. Finałowe spotkanie stało na świetnym poziomie. Było bardzo dużo walki i mało błędów. Ciekawostką jest, że Francuz jest znany nie tylko ze znakomitej gry w tenisa, ale również swojej muzyki. Ma konto w serwisie YouTube, gdzie można posłuchać, jak rapuje. Najlepszą parą deblową Pekao Szczecin Open został jamajsko-włoski duet: Dustin Brown/Andrea Vavassori, którzy pokonali w finale czeskich tenisistów: Romana Jebavego oraz Adama Pavlaska w trzech setach.

Głównemu turniejowi od lat towarzyszy Tenisowy Turniej Artystów "SEC OPEN". W tym roku do walki stanęli m.in.: kabareciarz Tomasz Jachimek, znani z telewizji prezenterzy: Karol Strasburger, Maciej Dowbor, czy aktor Przemysław Sadowski. Wśród kobiet nie mogło zabraknąć piosenkarki Urszuli Dudziak.

Mecze rozgrywały się w ramach singla kobiet, singla mężczyzn oraz singla mężczyzn 60+. W finale singla mężczyzn wygrał Maciej Dowbor. Najlepszą rakietą wśród artystek okazała się artystka Ewa Sawka. Singla mężczyzn +60 wygrał współtwórca kabaretu "Koń Polski"- Waldemar Sierański.

Pekao Szczecin Open to nie tylko turnieje gwiazd światowego tenisa i gwiazd sceny czy estrady. To także ciekawe wydarzenie muzyczne. Codzienne wieczorne koncerty w ramach muzycznego festiwalu Yamaha Music Garden uświetnili w tym roku m.in. zespół Kilka czułości, Julia Bury czy Free Blues Band.