Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

REMONDIS Szczecin świętował swój jubileusz

30 lat działalności REMONDIS Szczecin to piękny jubileusz, który warto było specjalnie uczcić. Z tej okazji do stolicy województwa zachodniopomorskiego przyjechało wielu znamienitych gości, na czele z tymi, którzy przejmowali udziały w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania i tworzyli nowe przedsiębiorstwo - Norbertem Rethmannem, Markiem Osieckim oraz Marianem Mazurkiem. Był czas, żeby powspominać dawne czasy i wręczyć listy gratulacyjne pracownikom, którzy cały ten czas spędzili w firmie.

- Nie będzie to tylko zwykła grzeczność, że serdecznie podziękuję władzom miast: Szczecina i Świnoujścia za okazane nam przed laty zaufanie. Cieszę się, że mimo niełatwej historii, podajemy się rękę na rzecz wspólnej przyszłości i wspólnej Europy. Chciałbym podziękować wszystkim współpracującym z nami instytucjom, naszym zleceniodawcom, firmom komunalnym i przede wszystkim naszym pracownikom. Bez ich wielkiej motywacji i niezwykłego zaangażowania każdego dnia, nic byśmy nie osiągnęli jako przedsiębiorstwo. Myślę, że w ciągu tych lat udały nam się nie tylko wspólne interesy, ale także kilka przyjaźni, które trwają do dziś. Za to chciałbym szczególnie podziękować - mówił honorowy przewodniczący rady nadzorczej Grupy Rethmann - Norbert Rethmann.

Spółka przechodziła kolejne modernizacje i dostosowywała się, a niekiedy nawet wyprzedzała, zmiany prawne na polskim rynku odpadowym, bo tak nowocześnie prowadzony był ten sektor gospodarki komunalnej w Szczecinie w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Obecnie posiada własne instalacje i sortownię, a wkrótce ma wraz z miastem zainwestować w Szczecińskie Centrum Biorecyklingu, które jest ostatnim brakującym ogniewem w miejskim systemie odbioru i przetwarzania odpadów.

- Trzydzieści lat to jest kawał czasu, mnóstwo doświadczeń. Dziś w Szczecinie, obiektywnie na to patrząc, bo wiele firm i podmiotów oceniających nas z zewnątrz o tym mówi - Szczecin ma jeden z najlepszych systemów gospodarki odpadami. To zasługa przede wszystkim tych, którzy się tym profesjonalnie zajmują. To są nasze firmy, a największą jest REMONDIS. To jest wreszcie także podejmowanie przez nas kolejnych wyzwań razem, bo szykujemy się do bioodpadów, które chcemy zagospodarowywać wspólnie i będzie to nasz kolejny projekt biznesowy. To wszystko nie wydarzyłoby się, gdyby 30 lat temu Pan Norbert Rethmann nie podjął decyzji, żeby tutaj zainwestować. REMONDIS to nie jest tylko firma, która wspiera nas w zagospodarowaniu odpadów, ale charakteryzuje się także daleko idącą odpowiedzialnością społeczną w biznesie - podkreślał prezydent Szczecina - Piotr Krzystek.

REMONDIS na Pomorzu Zachodnim to nie tylko Szczecin, ale także Świnoujście. Spółka utworzona została w 2005 roku, a cztery lata później przeniesiona do nowoczesnej siedziby. W tej chwili nie ma konkurencji w mieście, bo najpierw przejęła przedsiębiorstwo BEJ, a później KOROS, stając się najważniejszym graczem na lokalnym rynku.

- Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom spółki REMONDIS. Tym funkcjonującym w Szczecinie i tym z mojego miasta - Świnoujścia, za naprawdę rzetelną realizację powierzonych im zadań. Dzięki temu możemy powiedzieć, że nasze miasta są pokazywane jako wzór - zaznaczył prezydent Świnoujścia - Janusz Żmurkiewicz.

Zasługi REMONDIS Szczecin zostały także dostrzeżone i nagrodzone na forum ogólnopolskim. Spółka otrzymała specjalne wyróżnienie od Krajowego Forum Dyrketorów Zakładów Oczyszczania Miast, a jej prezes - Ronald Laska został odznaczonym medalem Polonia Pura. Na jubileusz zostali zaproszeni wszyscy obecni pracownicy. Po oficjalnej części mogli pobawić się przy dźwiękach muzycznej niespodzianki, którą był jeden z najbardziej znanych polskich zespołów muzycznych - ENEJ.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS