Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

REMONDIS Płock liczy się z młodymi matematykami

REMONDIS Sp. z o.o. Oddział Płock i Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku to współpraca, która ma długoletnią tradycję. Może jeszcze nie tak długą jak historia szkoły, która jest jednym z najstarszych liceów w Polsce, ale często nie długość a siła relacji jest ważniejsza. Widać to także w akcjach CSR, szczególnie tych edukacyjnych. Społeczna odpowiedzialność biznesu zyskuje coraz bardziej na znaczeniu, a dzięki takim działaniom REMONDIS ma szansę promować swoją markę, jednocześnie pozytywnie oddziaływując na lokalną społeczność.

Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego, zwana popularnie w Płocku - Małachowianką, zostało założone w 1180 roku, jest najstarszą z istniejących nieprzerwanie w tym samym miejscu szkół w Polsce i jedną z najstarszych w Europie. W Małachowiance realizowane są projekty edukacyjne dla najzdolniejszych płockich uczniów - Płocka Akademia Olimpijczyka czy Olimpiada Informatyczna Juniorów. Od wielu lat organizowane są także konkursy przedmiotowe: Malachoviacus Informaticus z informatyki oraz "Małachowiak" z matematyki. Od wielu lat REMONDIS Sp. z o.o. Oddział Płock, wspiera finansowo te inicjatywy, fundując nagrody dla najlepszych zawodników. Nie inaczej było w tym roku.

Niedawno odbyła się już XXIX edycja Konkursu Matematycznego "Małachowiak”. Finaliści konkursu otrzymali pamiątkowe kubki, książki matematyczne, a finałowa szóstka dodatkowo monitory, powerbanki, głośniki przenośne i dyski twarde.

– To dzięki takim firmom jak REMONDIS, które rozumieją idee promowania nauki i wiedzą, ile pracy młody człowiek musi poświęcić, aby móc rozwiązywać trudne zadania matematyczne, młodzież chętnie garnie się do nauki i bierze udział w rywalizacji podczas konkursów. Dzięki temu rozwija się płocka nauka, a my, nauczyciele i organizatorzy, możemy wynagradzać uczniom ich naprawdę duży wysiłek intelektualny i czas wolny poświęcony na zgłębianie tajników trudnej wiedzy matematycznej i informatycznej – mówi Cezary Obczyński - nauczyciel matematyki i informatyki w Małachowiance.

- Udział w finale konkursu był pewnie ważnym wydarzeniem w życiu tych młodych ludzi. Jeżeli dalej pójdą tą drogą, bez wątpienia osiągną sukces w dziedzinie nauk ścisłych. Zakwalifikowanie się do ścisłego finału otworzyło im furtkę do świetlanej przyszłości – podkreśla Arkadiusz Jażdżyk - dyrektor oddziału REMONDIS Płock. Ze swojej strony – dodaje – cieszymy się, że możemy wspierać inicjatywy edukacyjne skierowane szczególnie do najzdolniejszych uczniów, być może naszych przyszłych kadr.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS