Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

REMONDIS Ostrowiec Świętokrzyski świętuje 20-lecie

Rok 2022 jest szczególny dla REMONDIS Ostrowiec Świętokrzyski. Niedawno doszło do wielkiego powrotu pracowników oddziału na ostrowiecki rynek gospodarowania odpadami. Teraz przyszedł czas na świętowanie, które zbiegło się z dwudziestą rocznicą funkcjonowania oddziału i pracy dla lokalnej społeczności. W 2002 roku – po sprywatyzowaniu istniejącego od 1993 roku Zakładu Oczyszczania Miasta (wcześniej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej) - powstała spółka Rethmann ZOM Sp. z o.o. Następnie od 2004 roku firma funkcjonowała pod nazwą REMONDIS Ostrowiec Sp. z o.o., żeby dwa lata później przekształcić się w oddział REMONDIS Sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim. W takiej formie prawnej działa do teraz.

W ciągu dwóch dekad oddział stawał się najpierw prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a dziś jest już firmą o ugruntowanej pozycji na rynku w północnej części województwa świętokrzyskiego. Poczyniono wielomilionowe inwestycje w infrastrukturę, sortownię odpadów opakowaniowych i tabor samochodowy. Wdrożono odpowiednie procedury, dzięki którym przedsiębiorstwo działa w sposób maksymalnie zoptymalizowany. I co najważniejsze – zawsze na pierwszym miejscu byli i są stawiani pracownicy, bez których firma nie byłaby w stanie tak dobrze się rozwijać. Dzięki takim działaniom rok 2022 jest także przełomowy pod względem kontraktów, a w swoim portfolio oddział ma dwa największe miasta w okolicy - Ostrowiec Świętokrzyski i Starachowice. Tylko za sprawą tych umów obsługuje codziennie ponad 115 tysięcy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Do tego dochodzi jeszcze wiele ościennych gmin.

Takie osiągnięcia i ostatnich 20 lat trzeba godnie podsumować. Okazją było spotkanie ze strategicznymi partnerami biznesowymi, na które zaproszono również najbardziej zasłużonych pracowników. Wielu z nich spędziło w REMONDIS kilkanaście lat swojego życia, ci najdłużej pracujący mogą pochwalić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym w firmie.

Na szczególna uwagę zasługuje Jacek Nowak - kierownik zmiany w sortowni, a przede wszystkim pracownik z najdłuższym stażem pracy. Od 38 lat związanym z firmą, skrupulatnie i solidnie wykonującym swoje obowiązki. Dzięki jego zaangażowaniu na terenie ostrowieckiej bazy wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Jak sam twierdzi - firma to całej jego życie. Jacek Nowak to również szczęśliwy mąż i ojciec trójki dorosłych dzieci. O takich ludzi coraz trudniej, dlatego zasługują na szczególne wyróżnienia. Zdrowia i cierpliwości, Panie Jacku!

Całej załodze z Ostrowca Świętokrzyskiego także należą się życzenia ciągłego rozwoju oraz dalszych sukcesów przez następne dekady!

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS