Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

 • polski
 • english
 • nederlands
 • français
 • español
 • italiano
 • polski
 • deutsch
 • svenska
 • 中文
 • 中文

REMONDIS na targach POLECO 2022

Trzeci tydzień października w kalendarzach osób zajmujących się gospodarką komunalną i odpadami od wielu lat zarezerwowany jest na wizytę w Poznaniu. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i w tym roku wszyscy ważni i możni tej branży spotkali się podczas POLECO 2022. Choć targi odbyły się tym razem w zdecydowanie bardziej kompaktowej przestrzeni czterech najmniejszych pawilonów, to szczególnie drugi dzień obfitował w wizyty gości. Tradycyjnie dużym wzięciem cieszyło się stoisko REMONDIS, które swoją okazałością wyróżniało się na tle konkurencji. Były spotkania z klientami, samorządowcami i kontrahentami, z którymi w ciągu roku nie ma czasu się zobaczyć. Była prezentacja kontenerów na baterie litowo-jonowe RETRON, które pozwalają na ich bezpieczny transport i neutralizację. Była wreszcie inauguracja obchodów jubileuszu 30-lecia REMONDIS Sanitech Poznań i pyszny tort z tej okazji. Zaproszeni goście mogli go skosztować podczas specjalnego wieczoru, który odbył się na stoisku. To koncepcja wypróbowana w tym roku podczas targów IFAT w Monachium, która doskonale zdała egzamin także w stolicy Wielkopolski. Skoro był tort, nie mogło zabraknąć także okolicznościowego przemówienia...

- REMONDIS Sanitech Poznań był pierwszą spółką w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, która została zawarta w udziałem rodziny Rethmann w Polsce. To był grudzień 1992 roku i od tego czasu bardzo wiele się zmieniło. Jedno pozostało niezmienne - każdego dnia ciężko pracujemy, żeby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki a mieszkańcy Poznania byli z tej pracy usatysfakcjonowani. Dlatego jestem bardzo dumny z moich współpracowników, bo faktycznie da się odczuć na ulicach miasta, że tak jest - mówił prezes zarządu REMONDIS Sanitech Poznań - Rafał Jędrzejczak.

Obok bogatej wystawy produktów i usług, POLECO jak co roku stało się także szeroką sferą konferencyjną, połączoną z debatami specjalistów odpowiadających na najbardziej nurtujące branżę ochrony środowiska tematy. Dyskusji panelowych połączonych z prezentacją produktów i naukowych danych było wiele. W tym roku znaczną część rozmów zdominował system kaucyjny oraz zataczający coraz szersze kręgi kryzys, który dla jednych wróży problemy, a inni moją szansę na nim się wzbogacić. Nie mogło zabraknąć także rozmów o zeroemisyjnym transporcie, bo mocno wkracza on także do branży odpadowej. W zgodnej opinii fachowców zielona transformacja bez pomocy państwa może okazać się bardzo kosztowna. Już teraz mówi się, że gdyby odpady miały być wożone tylko samochodami elektrycznymi i wodorowymi, usługi kosztowałyby nawet cztery razy więcej. Szeroko promowana była także idea 3W - woda, wodór, węgiel, jako trzy strategiczne obszary gospodarki. Jednym z celów inicjatywy jest wzmacnianie konkurencyjności polskich przedsiębiorstw i efektywniejsze wykorzystywanie tych strategicznych zasobów przyszłości.

– POLECO to znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga uwagę całego sektora ochrony klimatu. Profesjonaliści, zarówno praktycy jak i teoretycy, uczestniczą w tym wydarzeniu, które inspiruje i motywuje do rozwoju – podkreślała dyrektor targów POLECO - Paulina Pietrzak. Targi POLECO są forum dyskusji między przedstawicielami jednostek samorządowych, biznesu, nauki i administracji rządowej, a także branżowych izb i stowarzyszeń o tym, jak wspólnie zmierzyć się z wyzwaniami ochrony klimatu, efektywności energetycznej i dekarbonizacji – dodała Paulina Pietrzak.

Podczas tegorocznych targów, obok Złotych Medali Grupy MTP, przyznano także tradycyjnie statuetki ACANTHUS AUREUS za najlepsze stoiska. To wyróżnienie przyznawane wystawcom, którzy najlepiej rozumieją, w jaki sposób nowoczesny marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową. Jedną z pięciu statuetek otrzymał także REMONDIS.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS