Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

REMONDIS na Śląsku kolejny raz ze Szlachetną Paczką

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas – pełen spokoju, ciepła i radości, spędzony w gronie rodziny i przyjaciół. Dzięki REMONDIS, rok 2023 zacznie się zdecydowanie lepiej dla pani Wiktorii i jej synka Piotrusia. Pracownicy REMONDIS z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Pszczyny i Rudy Śląskiej, wspólnymi siłami i z pełnym zaangażowaniem przygotowali dla nich wyjątkowe prezenty.

Pani Wiktoria ma 23 lata i mieszka w Czeladzi wraz ze swoim rocznym synkiem Piotrusiem. Jej życie skomplikowało się trzy lata temu, po śmierci dziecka. Sytuacja, w jednej chwili, ze stabilnej, stała się krytyczna. Popadła w depresję, a najbliższa rodzina odmówiła jej pomocy. Teraz sama zajmuje się Piotrusiem, ale nie ma szans na opiekę nad drugim dzieckiem, obecnie przebywającym w pieczy zastępczej u dziadków. Kobieta razem z rocznym synem zajmuje małe, jednopokojowe mieszkanie socjalne z kuchnią i niewielką łazienką, do której brakuje drzwi. Z powodu braku możliwości znalezienia opieki dla Piotrusia, dwudziestotrzylatka nie może podjąć pracy, choć bardzo by tego chciała. Ojciec zupełnie nie interesuje się dziećmi. Rodzina utrzymuje się z zasiłku, brakuje na podstawowe artykuły niezbędne do egzystencji.

Mimo fatalnej sytuacji pani Wiktoria z całych sił stara się stanąć na nogi i poukładać sobie życie. Ma przecież dla kogo. Ma wspaniałe dzieciaki, dla których jest całym światem. Uwielbia czytać książki, malować. Bardzo chciała studiować na Akademii Sztuk Pięknych, jednak los jak na razie napisał dla niej inny scenariusz.

Pracownicy REMONDIS przystąpili do zbiórki niezbędnych rzeczy z uśmiechem na twarzy i ogromnym zaangażowaniem. Wspólnymi siłami udało się zaopatrzyć kobietę w najpotrzebniejsze rzeczy – środki higieniczne i czystości, mleko, artykuły niezbędne dla dziecka (chusteczki, pieluszki), łóżeczko wraz z akcesoriami, materac, pościel, poszewki, żywność, materiały malarskie. No i pralkę, której pani Wiktorii szczególnie mocno brakowało. Kobieta otrzymała w świątecznym prezencie kilkadziesiąt paczek wypełnionych najlepszymi życzeniami i szczęściem. Była bardzo wzruszona, nie mogła powstrzymać łez.

Można powiedzieć, że kolejna edycja Szlachetnej Paczki z udziałem pracowników Grupy REMONDIS na Śląsku zakończyła się sukcesem. Już teraz myślą o przyszłorocznej akcji.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS