Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Nowa elewacja hali warsztatowej poznańskiej bazy REMONDIS

Po kilku miesiącach prac budowlanych – warsztat wygląda jak nowy! Dzięki wymianie płyt warstwowych oraz pasma okiennego, hala prezentuje się nowocześnie i estetycznie. Najważniejsze z kolei, względy praktyczne, to nowa termoizolacja, szczelne pokrycie dachu i okna.

- Hala warsztatowa to najbardziej eksploatowany budynek, a ma już swoje lata – mówi prezes zarządu REMONDIS Sanitech Poznań - Rafał Jędrzejczak – Remont był konieczny. Wyniki finansowe nam na to pozwoliły, więc przeprowadziliśmy go w ramach kosztów usług technicznych utrzymania bazy.

Remont objął trzy ściany hali – frontową, z bramami do warsztatu, dwie boczne oraz dach. Prace budowlane rozpoczęły się w lipcu ubiegłego roku, a ich trwanie wydłużyło się nieco z powodu warunków atmosferycznych. Niskie temperatury zmusiły bowiem wykonawcę do przerwy w grudniu i styczniu. Zakres największych prac to demontaż i utylizacja prawie 690 m² istniejących płyt i okien oraz ponad 2,5 tony papy, montaż płyty warstwowej Omega i termoizolacji styropianem XPS, odtworzenie papy podkładowej i wierzchniego krycia na ponad 200 m², montaż pasma okiennego o powierzchni prawie 136 m² oraz obróbki bram, okien i drzwi. Hala zyskała także nowe orynnowanie oraz rury spustowe.

Wykonawca robót to Zakład Ogólnobudowlany Sowiak S.C. z Poznania, który sprawdził się przy poprzedniej inwestycji, budując ściany zadaszonych boksów na odpady. Udzielona przez niego rękojmia na roboty potrwa trzy lata od daty podpisania protokołu końcowego. Prace budowlane zakończyły się de facto w lutym, a obiór końcowy miał miejsce w marcu. Wróciła standardowa organizacja ruchu przy biurowcu, bo na czas remontu nieczynny był parking dla pojazdów gości, zlokalizowany przy szczytowej ścianie hali.

- W miarę możliwości konsekwentnie realizujemy plany podnoszenia poziomu jakości infrastruktury naszej bazy – zaznacza prezes Rafał Jędrzejczak – Dziękuję wszystkim pracownikom warsztatu, że stanęli na wysokości zadania i przez kilka miesięcy znosili niedogodności pracy w czasie remontu.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS