Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

 • polski
 • english
 • nederlands
 • français
 • español
 • italiano
 • polski
 • deutsch
 • svenska
 • 中文
 • 中文

Marcin Dobiegała prezesem REMONDIS Bydgoszcz

REMONDIS Bydgoszcz ma nowego prezesa! Na to stanowisko wybrany został przez komisję konkursową Marcin Dobiegała. To menadżer, który karierę zawodową zaczynał jeszcze na studiach ekonomicznych jako przedstawiciel handlowy w branży spożywczej. Po kilku latach został dyrektorem regionu sprzedaży w grupie ANIMEX należącej do amerykańskiego koncernu Smithfield Foods. W 2007 roku związał się z branżą gospodarki odpadami. Zaczynał w warszawskim oddziale szwedzkiej spółki IL Recycling. Najpierw jako zastępca dyrektora zarządzającego. W 2014 roku został prezesem zarządu grupy w Polsce, jako pierwszy Polak na tym stanowisku. W roku 2016 wraz z akwizycją IL Recycling w Polsce i Szwecji przez grupę Stena Metall AB kontynuował karierę w Stena Recycling. Jako dyrektor regionu i członek zespołu zarządzającego był odpowiedzialny za połączenie Stena Recycling i First Recycling, projekty inwestycyjne oraz zarządzanie i rozwój oddziałów w regionie. Ostatnie doświadczenia w branży to praca dla firmy Partner w Warszawie, gdzie zarządzał odbiorem odpadów komunalnych z Warszawy i okolicznych gmin, odbiorem i zagospodarowaniem odpadów budowlanych i przemysłowych oraz akcją "Zima". Kierował również działem handlowym i prowadził liczne projekty rozwojowe.

- Przy realizacji celów i zadań najważniejsza jest dla mnie współpraca. Przed podjęciem decyzji zawsze omawiam ją z zespołem i wspólnie wypracowujemy kierunek działań. W pracy nie przestaje patrzeć do przodu i nie zatrzymuję się po zrealizowaniu celu tylko poszukuje następnych wyzwań. Cenię sobie otwartość, uczciwość i kreatywność, lubię pracować z ludźmi kompetentnymi, którzy nie boją się podejmować wyzwań - mówi Marcin Dobiegała.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale nauk ekonomicznych. Rozpoczął również studia doktoranckie w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2013 roku musiał podjąć decyzję czy wybrać obronę pracy doktorskiej z zakresu regulacji prawnych w gospodarce odpadami i ich skutków ekonomicznych czy zaangażować się w pracę zawodową. Wybrał tę drugą drogę i ukończył studia bez składania pracy doktorskiej. Posiada również dyplom SIMP (Swedish Institute Managment Program w Sztokholmie) oraz studiów podyplomowych na kierunku Gospodarka Odpadami na Politechnice Śląskiej.

- Kiedy dostałem telefon z informacją o wybraniu mojej kandydatury w konkursie, natychmiast się zgodziłem. Praca w REMONDIS jest dla mnie olbrzymim krokiem w karierze i w poszerzaniu kompetencji. Po pierwszym tygodniu, z zadowoleniem dostrzegłem nowe wyzwania czekające spółkę - hermetyzację instalacji, poszerzenie rynku oraz wiele innych. Najbardziej jednak zachwycił mnie zespół w Bydgoszczy, który oprócz kompetencji twardych związanych z gospodarką odpadami potrafi współpracować i jest gotowy na nowe projekty. Jestem pewien, że z takim zespołem i zasobami spółki, zrealizujemy wszystkie postawione sobie cele - podkreśla nowy prezes REMONDIS Bydgoszcz.

Prywatnie Marcin Dobiegała to mąż i ojciec dwóch synów. Starszy z nich studiuje na Politechnice Warszawskiej, młodszy w Akademii Wychowania Fizycznego. Pasjonat grilla, wymyślający nowe potrawy z rusztu. Lubi też książki i seriale. Urlop spędza aktywnie - w zimie na nartach, a latem w przyczepie kempingowej na łonie natury jeżdżąc na rowerze lub pływając łódką.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS