Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

"Elektryki" REMONDIS w Wągrowcu i Kościanie

Wielkopolskie oddziały REMONDIS Sanitech Poznań wzbogaciły się o pojazdy dostawcze "tankowane" z gniazdka. Ople Vivaro ciężko pracują i jednocześnie chwalą się ekologicznym napędem, hasłem znanym już z poznańskich ulic.

W Wągrowcu nowy samochód elektryczny to prawdziwy pojazd-orkiestra. Żadna praca mu nie straszna! Służy do wymian i rozstawiania pojemników oraz jako auto pomoc – w razie awarii dowiezie na miejsce mechaników, żeby – w miarę możliwości – szybko naprawili usterkę. Sprawdza się też w zaopatrzeniu – dowozi części, opony i inne akurat potrzebne towary. Realizuje się również w odbiorze odpadów, zwłaszcza w miejscach z utrudnionym dojazdem. Tak było już w Dąbrówce Kościelnej czy Mieścisku, gdzie dowoził pełne pojemniki z odpadami wszystkich frakcji do śmieciarek, bo pojazdy specjalistycznie w pewne miejsca po prostu nie dojadą. Odbiera też worki i załatwia odbiory interwencyjne.

Jego bliźniak w Kościanie zastąpił spalinowy pojazd dostawczy, przyczyniając się do spełnienia warunków postępowania przetargowego Związku Międzygminnego "Centrum Zagospodarowania Odpadów" – SELEKT w zakresie elektromobilności. W ramach kontraktu ze związkiem, w obsługiwanych gminach i mieście Kościan, transportuje odpady medyczne z aptek oraz elektrośmieci z punktów gromadzenia do instalacji. Pozostałe zadania ma podobne jak w Wągrowcu, czyli - wymiana i podstawianie pojemników oraz zaopatrzenie bazy.

- Cieszę się, że nowe "elektryki" przecierają swój szlak w naszej flocie. Zbieramy doświadczenie i budujemy know-how na najbliższą przyszłość. W mniejszych bazach takie pojazdy są wykorzystywane bardziej elastycznie, do różnorodnych zadań. Liczy się też aspekt wizerunku wykonawcy stawiającego na najnowsze technologie i ochronę środowiska. Również w mniejszych ośrodkach uświadamiamy mieszkańców, że REMONDIS "nie smoli" – wyjaśnia Rafał Jędrzejczak - prezes zarządu REMONDIS Sanitech Poznań.

W Wągrowcu i Kościanie jeżdżą samochody:

OPEL Vivaro E Furgon Enjoy (136KM, akumulator 75kWh), wersja Extra Long; wyposażenie dodatkowe: zabezpieczenie nadkoli, boków i tylnych drzwi ze sklejki, system "Multimedia", ładowarka pokładowa, kabel ładowania tryb 3 (ładowanie z WallBoxa), 3-fazowy, 7.4-22 kW, 32A, 6 metrów oraz podwójne siedzenie dla pasażerów z przodu.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS