Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Dzień Kobiet w kolorach make-up

Kto potrafi zrobić kobiecie lepszą niespodziankę niż ona sama? Szczególnie jeśli dotyczy to czynności, z którymi płeć piękna ma do czynienia bardzo często. Tegoroczny Dzień Kobiet w Warszawie był czasem świętowania, ale także nauki i szkolenia. Z tej okazji zorganizowane zostały warsztaty makijażu, które poprowadziły: Julia Czajka-Gawałkiewicz i Monika Pieniak. Zainteresowanie było tak duże, że pokazy technik malowania twarzy trzeba było rozłożyć na dwa dni, żeby każda z pań mogła jak najwięcej ze szkolenia się dowiedzieć.

Zanim jednak pędzle i podkłady poszły w ruch, odbyły się wykłady teoretyczne, podczas których panie mogły dowiedzieć się o typach cery, jej prawidłowej pielęgnacji oraz wszystkich czynnościach, które powinny wykonać przed i po makijażu. Same zajęcia z malowania były wisienką na torcie. W tej części szkolenia uczestniczki zyskały wiedzę o wszystkich potrzebnych kosmetykach i ich wpływie na skórę, narzędziach i pędzlach, które stosuje się w różnych typach makijażu, wreszcie jak krok po kroku pomalować twarz i oczy, w zależności od pory dnia i okazji.

- Chyba każda zadbana kobieta z klasą w dzisiejszych czasach poświęca przynajmniej kilka minut na poranny makijaż. W zależności do zajęć może spędzać trochę czasu przed lustrem zanim wyjdzie do pracy, albo lusterkiem stojąc w korku. Mam nadzieję, że podczas tego szkolenia udało nam się usystematyzować najważniejsze informacje, ale także podać kilka ciekawych patentów na to, jak wyglądać atrakcyjnie w czasie obowiązków służbowych i kiedy już po pracy kobiety stawiają na znaczenie bardziej wieczorową wersję samych siebie. Odzew był bardzo pozytywny. Szczególnie na temat praktycznej części spotkania. Już następnego dnia było widać, że co najmniej kilka pań postanowiło bardzo szybko wprowadzić nasze podpowiedzi w życie. Mam nadzieję, że jeśli do tej pory pewne słowa czy techniki były paniom nieznane albo ich nie stosowały, teraz żadna z nich nie będzie trzeba tłumaczyć czym jest smoked eye czy baza rozświetlająca. Najważniejsze, żeby zapamiętały, że perfekcyjny makijaż to zdrowy makijaż, który pozwala komfortowo się czuć, a jednocześnie nie obciąża skóry - mówiła po zakończeniu warsztatów prowadząca i project manager w zespole ds. systemu kaucyjnego - Julia Czajka - Gawałkiewicz.

Wieść korytarzowa niesie, że z warsztatów zadowolone były nie tylko uczestniczki, ale także warszawskie drogerie, które zarobiły w tym czasie znacznie więcej niż zwykle.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS