Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Drugi sezon programu "Nie mów do mnie śmieciarzu" na antenie

Telewizyjne życie nie znosi próżni, szczególnie kiedy oglądalność przekracza znacznie zakładaną granicę. Tak było w przypadku ostatniego sezonu programu "Nie mów do mnie śmieciarzu", emitowanego w stacji POLSAT Play. Jeśli wierzyć produkcji te epizody pobiły dotychczasowe rekordy. Wiele w tym zasługi i ciekawych historii, które przytrafiły się pracownikom REMONDIS Tarnowskie Góry. Łukasz Jonecko, Wojciech Erfurt i Arkadiusz Wyszyński wrócili po zimowej przerwie, a widzowie znów mogą śledzić ich zawodowe perypetie. Emisja kolejnego sezonu programu ruszyła w kwietniu.

- Fajnie znowu zobaczyć się na ekranie. Jest szansa również powspominać to, co działo się podczas nagrywania, bo tak, jak w życiu, tutaj także, pojawia się wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Trudno wymyślić w założeniach realizacyjnych awarię sprzętu, która ma wpływ na pracę całej ekipy i kompletną zmianę planów, a tak zdarzyło się podczas ostatnich zdjęć - mówi Łukasz Jonecko.

- Te zdjęcia były kompletnie różne od nagrań, które robiliśmy w lecie. Zupełnie inne warunki pogodowe, inne historie, które nam się przytrafiły, a co za tym idzie - przygody. Fajnie, że znowu udało nam się pokazać trochę siebie, bo przecież życie to nie tylko czas spędzony w pracy. Finałowy odcinek realizowany "na sportowo", zapowiada się bardzo ciekawie i zaprezentuje widzom krajobrazy, których być może po Tarnowskich Górach i okolicach, zupełnie by się nie spodziewali - podkreśla Wojciech Erfurt.

- Najważniejsze, że tym razem szybciej złapaliśmy luz i nie baliśmy się już kamer jak za pierwszym razem. Każdy kto nas zna, wie, że staramy się podchodzić do pracy bardzo rzetelnie, ale także ze śląskim humorem, który zawsze daje szanse na rozładowanie nawet najbardziej spiętej atmosfery. Pewnie także dzięki temu widzowie nas polubili, bo mamy takie sygnały, że mieszkańcy Tarnowskich Gór nas oglądają i cieszą się, że ich krajanie biorą udział w tej produkcji. Przy okazji - dziękujemy za to, bo choć człowiek robi to tylko dlatego, żeby przeżyć dodatkową przygodę, to zawsze fajnie usłyszeć kilka miłych słów o sobie - podsumowuje Arkadiusz Wyszyński.

Nowe odcinki emitowane będą przez osiem tygodni w kwietniu, maju oraz na początku czerwca. Produkcja tymczasem chętnie widziałaby ekipę z Tarnowskich Gór w kolejnym sezonie. Negocjacje w tej sprawie trwają.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS