Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

30 pytań na 30-lecie REMONDIS Sanitech Poznań

Dokładnie w trzydziestą rocznicę podpisania aktu założycielskiego spółki zakończyły się także całoroczne obchody jubileuszu REMONDIS Sanitech Poznań. W tym szczególnym dniu rozstrzygnięty został okolicznościowy quiz wiedzy o firmie. Na zwykle trzyosobowym podium było bardzo ciasno – stanęło na nim aż sześcioro laureatów!

21 grudnia 2022 roku odbyło się ostatnie wydarzenie rocznicowe, czyli właśnie ogłoszenie wyników jubileuszowego konkursu. Chętni zebrali się dwa dni wcześniej, by w wyznaczonym czasie odpowiedzieć na 30 pytań w formie testu dowolnego wyboru. Stopień trudności był raczej wygórowany, ale uczestniczki i uczestnicy w każdym przypadku mieli 25% szans na uzyskanie poprawnej odpowiedzi, wybierając jedną z opcji od A do D. Przekrojowe pytania dotyczyły różnych zakresów działalności firmy - realizacji umów na odbiór i transport odpadów z Miastem Poznań czy akcji "Zima". Kilka odnosiło się do floty pojazdów i programów, w jakich na co dzień pracuje przedsiębiorstwo. Sprawdzały też znajomość siedziby firmy przy ulicy Góreckiej 104, niektóre związane były z obowiązującymi przepisami BHP. Wreszcie kilka pytań dotyczyło oferty pracodawcy, reguł segregacji odpadów i sposobów promocji spółki.

Zasady organizacji quizu określił regulamin wcześniej przekazany pracownikom do wiadomości. Oczywiście z wyprzedzeniem wiadomo było, o co można powalczyć. Przewidziane nagrody – przedpłacone karty Sodexo, dzięki którym można zrobić zakupy w bardzo wielu sklepach i zestawy jubileuszowych gadżetów firmowych – stanowiły dodatkową motywację. Wysokość nagrody zależała od wyników quizu i miejsca w rankingu. Frekwencja dopisała, a rozstrzygniecie zdecydowanie przerosło oczekiwania!

- Przyjęliśmy proste zasady wyłonienia laureatów – zwycięża najwyższa liczba zdobytych punktów, czyli odpowiedzi udzielonych poprawie – wyjaśnia Rafał Jędrzejczak - prezes zarządu REMONDIS Sanitech Poznań - Biorąc pod uwagę wysoko postawioną poprzeczkę, osobiście jestem zbudowany wynikiem testu. W czołówce znalazło się sześć osób, bo miejsce pierwsze zajęły ex aequo dwie osoby, a trzecie – trzy! Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom i uczestnikom quizu!

Warto zwrócić uwagę na grupę zwycięzców – zdecydowaną przewagę miały panie, których "na pudle" stanęło aż 5! Jedyny mężczyzna w stawce – Piotr Wojtaszek z oddziału w Wągrowcu – sięgnął za to najwyżej, zdobywając największą liczbę punktów. Pierwszym miejscem musiał się podzielić z koleżanką Wiktorią Pawlicką z Biura Obsługi Klienta w Poznaniu. Drugie miejsce zajęła Karolina Sawicka, także z poznańskiego BOK-u. Ten dział stanął na każdym ze stopni na podium, bo trzecie miejsce przypadło także specjalistce ds. obsługi klienta - Klaudii Jagielskiej. Kolejne zdobywczynie najniższego stopnia to Maria Kaźmierczak z Działu Realizacji Usług i Agnieszka Woźnicka z Działu Handlu.

Gorące podziękowania za udział w zabawie i szczere wyrazy podziwu dla laureatów!

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS