Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

 • polski
 • english
 • nederlands
 • français
 • español
 • italiano
 • polski
 • deutsch
 • svenska
 • 中文
 • 中文

Robert Ziemba nowym prezesem w Otwocku

REMONDIS Otwock od początku sierpnia ma nowego prezesa! Na to stanowisko zatrudniony został Robert Ziemba, który zna realia tamtego rynku, bo wcześniej był już na nim aktywny. Nowy szef otwockiej spółki jest inżynierem, ukończył Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie i posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Zdobywał go zarówno jako właściciel prywatnego biznesu, jak i wspinał się po szczeblach korporacyjnej kariery. Ponad 11 lat pracował w spółce EDEN Springs Poland, która znana jest z dystrybucji wody. Zaczynał na stanowisku przedstawiciela handlowego, a odchodził z firmy jako dyrektor regionu Warszawa i Łódź. Swoją przygodę z branżą odpadową zaczynał w spółce Sita Polska, a po jej przejęciu - SUEZ, gdzie był kierownikiem operacyjnym. Tam także doszło do jego pierwszej współpracy z REMONIDS, bo oba podmioty były partnerami podczas obsługi mieszkańców Warszawy. Kolejne doświadczenia zdobywał już jako dyrektor oddziału w Tönsmeier Centrum, gdzie zarządzał regionem otwockim, żeby zostać wreszcie dyrektorem operacyjnym w ENERIS Surowce, sprawującym pieczę nad regionem łódzkim. Spółka obsługiwała 17 miast i gmin w województwie łódzkim i mazowieckiem oraz zarządzała ENERIS ECU zajmującym się recyklingiem.

- Jestem osobą nastwioną na cel, nie boję się wyzwań i podejmowania trudnych decyzji. Jestem przekonany, że zawsze trzeba budować dobre relacje z zespołem. Ciężka praca to ogromne wyzwanie, ale po osiągnięciu wspólnego celu, satysfakcja jest znacznie większa. Wymagam dużo od swoich pracowników, ale jeszcze więcej od siebie, żeby widzieli, że oczekując wywiązywania się z obowiązków, najpierw zaczynam od siebie - podkreśla Robert Ziemba.

Nowy prezes w Otwocku to także nowe otwarcie we współpracy z miastem, która ostatnio nabiera coraz więcej wiatru w żagle.

- Kiedy uzgodniliśmy z zarządem centralnym moje przyjście do REMONDIS Otwock pomyślałem sobie, że po latach moja droga kolejny raz krzyżuje się z tą firmą. Tym razem już w jej strukturach. Ucieszyłem się, bo mam pozytywne wspomnienia z ubiegłych lat. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do pracy i przekonany, że mogę być wartością dodaną do znakomitych managerów, którzy już funkcjonują w ramach całej grupy - mówi nowy prezes REMONIDS Otwock.

Prywatnie Robert Ziemba, gdy tylko znajdzie wolny czas, podróżuje ze swoją żoną Moniką – w najbliższych planach mają Wietnam i Machu Picchu. Ich największym marzeniem jest wyjazd do Australii i Oceanii. Lubi także łowić ryby i czytać kryminały.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS