Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

REMONDIS w projekcie Young Energy Europe

Young Energy Europe (YEE) to projekt finansowany przez niemieckie Ministerstwo Środowiska, Ochrony Przyrody i Bezpieczeństwa Reaktorów Atomowych (BMU). Realizowany jest w ramach Europejskiej Inicjatywy Klimatycznej (EUKI). W Polsce projekt jest koordynowany przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową (AHK). Obecnie trwa jego druga edycja. Zaproszenie do prac dostał także zespół pracowników REMONDIS.

Na razie wszystkie uczestniczące w przedsięwzięciu ekipy pracują nad ostatecznym kształtem propozycji. Odbył się także cykl specjalnych szkoleń, które mają dać im większą wiedzę z różnych zakresów. Dotyczyły one przede wszystkim kwestii: efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie, zarządzania zasobami wodnymi, elektromobilności i zarządzania flotą pojazdów czy obliczania śladu węglowego konkretnych produktów. Osobną część stanowiła prezentacja przykładów dobrze zrealizowanych koncepcji związanych z energooszczędnością.

Bogatszy w wiedzę pozyskaną na szkoleniach zespół rozważa jaki ma być zakres projektu. Na ten moment brane pod uwagę są różne propozycje, które zostaną poddane analizie podczas warsztatów w czasie wakacji. Analiza projektów z mentorami programu pozwoli na wybór przedsięwzięcia najlepiej pasującego do profilu REMONDIS i dającego najlepsze rezultaty. Zespół najbardziej zainteresowany jest wykorzystaniem w swoim projekcie energii słonecznej.

Ekipa REMONDIS pracuje w składzie:

Pelagia Mróz - asystentka ds. projektów inwestycyjnych

Karolina Zadrożna - specjalistka ds. gospodarki odpadami

Radosław Płowaś - analityki finansowy

Bartosz Smółka - projekt manager

Michał Ziętara - specjalista ds. floty, opiekun zespołu

Ubiegłoroczną edycję wygrał projekt globalnego producenta ciężarówek i dostawcy floty dla REMONDIS - firmy MAN. Zwycięstwo zapewniła mu koncepcja nowego oświetlenia LED oraz instalacji fotowoltaicznej na dachu jednej z hal produkcyjnych.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS