Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

  • polski
  • english
  • nederlands
  • français
  • español
  • italiano
  • deutsch
  • 中文
  • 中文

REMONDIS KROeko kończy 10 lat

Dokładnie 25 października 2011 roku, REMONDIS i krośnieńskie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zawarły umowę, na mocy której powstała spółka REMONDIS KROeko. W ciągu dekady działalności przedsiębiorstwo na stałe wpisało się w krajobraz Krosna i okolic. Jest symbolem: niezawodności, terminowości oraz innowacyjnych rozwiązań w gospodarce odpadami, których z roku na rok przybywa.

„KROeko sprzedane”, „Małego kupił duży” – to tylko niektóre z prasowych tytułów, które opisywały transakcję zawartą 10 lat temu w budynku Urzędu Rady Miasta w Krośnie. Na mocy tej umowy REMONDIS Sp. z o.o. stał się właścicielem 50,99% udziałów, pozostałe 49,01% zostało w dawnym Centrum Usług Komunalnych KROeko. Spółka zmieniła nazwę na REMONDIS KROeko i tak nazywa się do teraz.

To biznesowe małżeństwo obchodzi w tym roku cynową rocznicę i należy do najbardziej zgodnych w całym kraju. W tym czasie pracownicy spółki odebrali od mieszkańców Krosna i okolic dokładnie 171 735 ton odpadów. Zyskując przy tym szacunek i podziw mieszkańców dla ciężkiej pracy, którą co dzień wykonują pracownicy spółki.

- Z biznesowego punktu widzenia nasz udział w REMONDIS KROeko okazał się świetną inwestycją. Tak samo znakomicie współpracuje nam się od lat z władzami miejskimi i MPGK. Chciałbym podziękować za te 10 lat, które pokazały, że wspólne myślenie o przyszłości rozwija nie tylko przedsiębiorstwa ale także społeczeństwo. Mogę zapewnić, że to nie koniec naszego zaangażowania w spółkę. Mamy swoje plany i wierzę, że uda się je zrealizować – mówi Torsten Weber – prezes REMONDIS Sp. z o.o.

Mimo, że gdy dochodziło do zmiany struktury właścicielskiej media podchodziły do transakcji z rezerwą, po latach okazało się, że czarne wizje dotyczące zwolnień w spółce i wykorzystywania pozycji na rynku zupełnie się nie potwierdziły, a REMONDIS KROeko jest firmą o bardzo silnych fundamentach i świetnie radzącą sobie w otoczeniu biznesowym, co roku wypracowującą zysk dla właścicieli.

Przez 10 ostatnich lat działalności spółki w Krośnie mieliśmy przyjemność współpracować  z obopólną korzyścią. REMONDIS realizując swoje zadania wspiera miasto wiedzą z zakresu gospodarki odpadami. Jestem niezwykle wdzięczny za pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów na przestrzeni minionej dekady. Mając takiego partnera śmiało podchodzimy do realizacji nawet najtrudniejszych przedsięwzięć – podkreśla Piotr Przytocki – prezydenta Krosna.

REMONDIS to międzynarodowa firma rodzinna wywodząca się z Niemiec, zajmująca się gospodarką komunalną i wodną. Jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie przetwarzania i recyclingu odpadów oraz innowacyjnego podejścia do dbałości o środowisko naturalne. Mocny akcent kładzie także na działania edukacyjne z dziedziny ekologii. Ma swoje zakłady w ponad 30 krajach świata na czterech kontynentach. Polska jest drugim z najważniejszych rynków, na których operuje. W naszym kraju obsługuje mieszkańców i klientów komercyjnych w ponad 50 lokalizacjach. W przyszłym roku będzie obchodzić jubileusz trzydziestolecia działalności nad Wisłą.

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS