Szukaj

Lokalizacje REMONDIS Polska

Tutaj znajdziesz wszystkie lokalizacje REMONDIS w Polsce - na mapie lub w formie listy. Dołączone dane kontaktowe.

Lokalizacje REMONDIS w Polsce


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Prezes Wiesław Derkacz oficjalnie pożegnany

W Opolu odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę Wiesława Derkacza, który do 31.12.2021 roku pełnił funkcję prezesa zarządu REMONDIS Opole. Jego miejsce zajął dotychczasowy wiceprezes zarządu - Krzysztof Kochalski.

Wiesław Derkacz na zasłużoną emeryturę odszedł po 33 latach pracy. W tym czasie pełnił kilka kierowniczych funkcji na stanowiskach: dyrektora, wiceprezesa, aż wreszcie prezesa zarządu. W pierwszych latach jego aktywności zawodowej spółka prowadziła dwa rodzaje działalności: odbiór odpadów i budowę dróg. Z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem organizował pracę obu tym działom. Zawsze służył pomocą i fachową wiedzą, którą stale pogłębiał i starał się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz przepisami z zakresu, który obejmowała swoimi działaniami spółka. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, udało się wykształtować wysokie standardy działań, co pozwoliło na utrzymywanie poziomu jakości świadczonych usług.

Wszystkie te działania przełożyły się na duży wkład w rozwój spółki na opolskim rynku. Wciąż pięła się do góry i odnosiła kolejne sukcesy. Wiesław Derkacz nieustannie motywował wszystkich pracowników do działania. Wyznaczał cele, które wspólnie ze swoją załogą osiągał. Zarząd i właściciel zawsze mogli liczyć na jego profesjonalizm i pełne zaangażowanie.

Oficjalnie Wiesław Derkacz skończył pracę w ostatnim dniu 2021 roku. Nie oznaczało to jednak natychmiastowego odejścia z pracy. Do czerwca 2022 roku pozostał na stanowisku doradcy zarządu służąc swoją wiedzą i wieloletnią praktyką. Teraz jednak czas jego zawodowej pracy dobiegł końca. Choć zwykł działać bardzo energicznie, teraz będzie musiał przyzwyczaić się do spokojniejszego trybu dnia na zasłużonej emeryturze.

Prywatnie Wiesław Derkacz jest pasjonatem górskich wędrówek i wspinaczki, nawet na te najwyższe góry - z Korony Ziemi.

Zespół REMONDIS życzy dużo siły i zdrowia, zadowolenia i realizacji wszystkich planów. Zdobycia jeszcze wielu szczytów!

REMONDIS Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS